KLETBY, UHRANUTÍ, WOODOO, NEGATIVNÍ ENERGIE, MINULÉ ŽIVOTY, ZBLOUDILÉ A PŘIVTĚLENÉ DUŠE ...

vydáno:29.04.2015

 

KLETBY, UHRANUTÍ, WOODOO, NEGATIVNÍ ENERGIE, MINULÉ ŽIVOTY, ZBLOUDILÉ A PŘIVTĚLENÉ DUŠE ...

JSOU TO POHÁDKY A POUHÉ MÝTY NEBO NE?


K tomuto příspěvku mne dnes přivedl komentář na Fb a otázky v jedné skupině.
A tak tedy jak to je.


Kdysi dávno jsem si také myslela, že slovo kletba patří do pohádek a nějaké woodoo patří k domorodým kmenům na jiném kontinentu. Duchové že patří spíš k strašpytlům a negativní energie si tvoří v sobě tzv. "tragédi".
Ale omyl vážení.


Jak postupujeme na své cestě k poznání a vědění, otevírají se nám různé schopnosti mimosmyslového vnímání. Někomu dříve, někomu později. Někomu v tomto životě, někdo se bude muset ještě znovu narodit.Záleží na tom, jak vyspělé dušičky jsme a jak na sobě pracujeme, podle toho je nám "svěřeno".
Myslím, že i tady platí, že všechny cesty vedou do "Říma" a každý z nás má tu svou. Takže se nedá posuzovat která je lepší a která je horší.Ten dělá to a ten zas ono - a jak se zpívá ve známé písničce: "a všichni dohromady uděláme moc".....
Tohle nám sice ještě nějaký čas potrvá než se naučíme jít jednotně o čemž svědčí některé komentáře na Fb, ale nevadí, vraťme se k zadání.

O všech těchto věcech si mnohé můžeme nastudovat jak v knihách či na internetu. Informací jsou mraky, ale dokud sami nezažijeme, jen těžko uvěříme, do té doby se jenom "domníváme" a tak je to dobře.
Ve své praxi jsem se se vším osobně setkala, proto mohu zodpovědně říci, že se nejedná o mýty, ale o skutečnost.
I taková kletba může nadělat pěknou paseku.
A jestli si někdo myslí, že záměrně praktikované woodoo s cílem uškodit nemá na daného jedince vliv je vedle jak ta jedle.
Lidská zloba a závist až nenávist vede některé jedince k touze se pomstít a tím pak dochází k daným věcem. Z důvodu mlčenlivosti nemohu uvádět konkrétní případy, ale budu se snažit popsat vše srozumitelně.

Z ničeho nic se začne nedařit - život se zhroutí jak domeček z karet... rozpadne se rodina, podnikání jako když je začarované - ne a ne při vší snaze se pohnout z místa ..... a hledá se příčina....proč to tak je?.... co za tím vším vězí?....postupy práce i přístup je pořád stejný ... karmická lekce ? ....odstraňovalo se co se dalo .... ale pořád to nebylo ono ...až se vypátrala kletba a ne právě pěkná (a s ní se poté hned pracovalo) .... pak teprve jako mávnutím kouzelného proutku se začalo zas dařit, zakázky se uzavíraly a vše začalo jít zas tím správným směrem.
Věřte, nevěřte ...ale je to tak.

I woodoo na nás může působit... a pokud se neodvrátí, může skutečně ublížit.
V den úplňku se dané osobě udělalo nevolno - pocity horkosti, pocení, srdíčko běželo jako o závod .... a tohle trvalo celý měsíc .... rozrážení horkostí bylo i 14x za den .....a protože bylo podezření že může jít o útok od osoby, která si s woodoo pohrávala, zaměřili jsme se na to....... o dalším úplňku se tento útok odvrátil a zlikvidoval..... od té doby jako když utne - žádné horkosti, žádná tachykardie !!!!
Věřte, nevěřte, ale je to tak.

A co se týče minulých životů a duší ... víte, v okamžiku, kdy se nám otevírá jasnozřivost, lecos "vidíme"...... někdy tomu předchází jasnocítění a někdy jasnoslyšení. Vždy dostaneme co potřebujeme.
Chlapec, 21 let - atopický ekzem ..... v minulém životě: prožil výbuch atomové bomby,( seškvařená kůže) .... když jsem to uviděla, tak jsem se opatrně ptala na vztah k druhé světové válce atd atd, abych zjistila vazby......vždy hledáte zpětnou vazbu, zda to sedí...... a jde o velkou opatrnost ..... Chlapec mne velice překvapil svým zájmem a znalostmi (čekala bych že si sotva něco bude pamatovat z dějepisu) a dokonce uvedl, že 1945 si kolikrát dává i jako PIN. Neuvěřitelné. Pak jsme ověřili ještě pár dalších věcí, ukázalo se nám s čím máme pracovat a jak dlouho. Je to zde na buněčné úrovni - tady pracujeme s energiemi, tělíčku jsme dopřáli lymfo a odkyselení. Stav se rapidně zlepšil. A jen pro zajímavost - otec tohoto chlapce mi sdělil, že tohle všechno vysvětluje....od mala syn nemá rád jakékoliv horké pokrmy, pití, polévky, ani horkou sprchu či koupel atd. Zkrátka - vše až moc do sebe zapadalo.... věřte, nevěřte, ale je to tak.

A dušičky?... ano, jsou tu mezi námi.... pokud nám to nedělá problém, tak bych to asi neřešila ...... mohou se ale zdržovat v našem bydlení (které bylo dříve jejich například) a tam by škodit mohly. Také pokud jsou jak se říká "přivtělené" - tj máme je v našem energetickém poli - tady to taky může dělat neplechu. Pak je dobré obojí ,,vyčistit".
Při čištění domů a bytů či kanceláří se setkáte s lečíms. Negativní energie jako takové, ale právě i ty zbloudilé dušičky, ale i jiné ,,entity"- říkám jim čertíci. Mnozí klienti jsou překvapeni když jim pak řeknu, co jsem tam viděla a kde.


A poslední co zde objasním (na toto téma byla také otázka) je - zda je možné pracovat " na dálku" - ano, je. Například k vyčištění domu či bytu mi stačí půdorys, kde jsou okna, dveře, světové strany a kde to je ... pak se domluvíme na hodině, já řeknu co mi tam mají k tomu dát, aby se mi snáze pracovalo a je to....lítám si tam a čistím, hahaha....po skončení volám a hned sděluji kde a co bylo a dostávám tím vlastně zpětnou vazbu, čímž se potvrzují různé věci a klienti jsou mnohdy překvapeni.
Právě tak je možné pracovat na dálku s energiemi a mentálními operacemi. Ano, jde to. Já osobně mám raději když alespoň jednou mám klienta pod rukama, ale i tak to jde.

Doufám že jsem odpověděla zejména pro Verunku co potřebovala vědět a i pro vás ostatní. Za možnosti které mám, za oprášené schopnosti a mimosmyslové vnímání jsem velice vděčná a vím, že pomáhají a právě proto z nich nedělám pavlačový prodej. Ale když se někdo zeptá, zaslouží si odpověď. A pokud někdo potřebuje pomoci, pomohu. Tak je to.

Přeji krásné dny a čertů se nebojte, umíme s nimi zatočit.
S láskou Jarmila

 

.      .

foto  - 1954-000444foto  - 1955-000408

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena Orchidea - Bernský salašnický pes a Mainský mývalí kočka

výroba stránek ANTstudio.cz