O MNĚ

 

Jmenuji se Jarmila po mamince, Vlasta po kmotře a příjmení Procházková jsem přijala sňatkem.

Narodila jsem se 11.6. ve slunečním znamení Blíženců, měsíčním Lvu a s ascendentem v Panně a v čínské astrologii jsem zlatý vepř.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Plzni,   dvě pomaturitní studia na institutu v Brně a praxe mne provedla jak chirurgickým, tak interním oborem.

Celý život mne provází a zajímají ,,věci mezi nebem a zemí". Dnes již s úsměvem vzpomínám, jak jsem se vždy jako malá osmiletá holka těšila až přijde sestře časopis "Ahoj na sobotu" kde vycházely horoskopy a já je přímo hltala a jako správný Blíženec chtěla všemu rozumět ......a tak to šlo dál.  První knihy, první předtuchy které se plnily, zvláštní informace které přicházely, vize o tom co bude a já chtěla vědět co a proč to tak je, jak je možné, že některé věci se dají ovlivnit. Přitahovala mne znamení, numerologie (to co jsem si vypočítala ve svých 35ti letech - tehdy jsem se tomu smála se do puntíku splnilo), výklad karet. Hodně mne ovlivnila smrt mého milovaného otce. Karty mi ukázaly, že tu dlouho nebude (zemřel přesně za dva měsíce od výkladu), během té doby jsem viděla  na jeho čele dohořívající svíčku a viděla jsem datum. Odešel přesně v ten den. Odchod mé milované maminky po devíti letech se stal zlomem......začala jsem pomáhat lidem se sebeuzdravováním oficiálně (slovo léčení přenechám lékařům) - což jsem si až později uvědomila, že i tohle přesně na rok sedí s tehdejším výpočtem numerologie ..... psychosomatické a somatopsychické vztahy byly kdysi v roce 1993 jednou z otázek závěrečných zkoušek v Brně a aniž bych tehdy tušila, jsou dnes z velké části i mojí náplní práce. Prošla jsem na své duchovní cestě řadou kurzů a zasvěcení, která mi poskytla vysvětlení a jasno proč a co vlastně se dělo a děje, své inkarnace a kdo jsem. Dnes vím.

Narodila jsem se do milující rodiny a jsem za to velice vděčná. Život mne zavál na jedenáct let ze zdravotnictví do světa obchodu a financí, což považuji za velikou školu, prošla jsem si i v osobním životě různými lekcemi a dnes vím, že i v tomto směru mohu předávat potřebným své zkušenosti a pomoci. A také jsem moc ráda, že mohu veřejně o všem hovořit, což před dvaceti, třiceti lety nebylo tak jednoduché.

Zpětná vazba klientů, kterým bylo pomoženo je pro mne velkým štěstím a radostí. Inu, je to moje životní práce, dnes to vím.

 

 

© Všechna práva vyhrazena Orchidea - Bernský salašnický pes a Mainský mývalí kočka

výroba stránek ANTstudio.cz