Vítáme Vás na našich stránkách.....

 

 

Nové webové stránky:

www.jarmila-vlasta.cz

 

 


 

ZDRAVÍ, KRÁSA, VITALITA     ...            a nejen to

- tímto směrem se ubíráme a v tomto duchu vedeme naše služby.

Tři často slýchaná slova nad kterými mnohdy mávneme rukou, ale většinou jen do té doby než se nějaký ten ,,neduh" objeví, a to jak na těle, tak na duši.

Stále více jde v dnešní době do popředí tzv. celostní medicína a to je moc dobře. Uvědomujeme si, že psychosomatické a somatopsychické vztahy zkrátka jsou a na jejich základě lze spoustě nežádoucím příznakům předejít, zmírnit je, či zcela odstranit. Někdy však samotná psychosomatika nestačí. A tady nastupují odkryté schopnosti léčitele (pomocníka v uzdravování) jako je jasnocítění, jasnovědění, jasnozřivost, práce s energiemi...ale také někdy částečně magie - odstranění bloků, kletby, slibů, vazeb, duší atd.

Prožít svůj život v harmonii, lásce, souznění, klidu a zdraví je přání nás všech. Jen pro to musíme občas také něco udělat. Kdo z nás by nechtěl ,,důstojné stáří" ve zdraví a pohybu namísto bolesti a stálé celodenní konzumace čím dál většího množství různých pilulek? Víme, že se lidský věk prodlužuje ...... minimálně za zamyšlení to jistě stojí a nikdy není pozdě v tomto směru něco udělat.

Každý z nás má v sobě velkou sílu, moc a možnost volby, jen jsme to tak nějak zapomněli. Proto je nejvyšší čas si uvědomit kým jsme a co všechno umíme. My se totiž umíme nejen uzdravit, ale mnohem víc!

Život je tu pro nás a ne my pro život. A proto si ho řiďme a užijme ve zdraví a spokojenosti.

Naše podvědomí je jako notový papír ... duše a tělo je jako orchestr. Jaké noty a píseň si do něj sami napíšeme, podle toho bude orchestr hrát. Máte tam ještě příšernou hudbu? Pojďme, přepíšeme ji na krásnou uzdravující symfonii !!! Duše i tělo nám poděkují a začnou se sami uzdravovat ...

Ráda vám pomohu. S láskou Jarmila Vlasta


 

© Všechna práva vyhrazena Orchidea - Bernský salašnický pes a Mainský mývalí kočka

výroba stránek ANTstudio.cz