VÝKLAD KARET

Nové webové stránky:

www.jarmila - vlasta.cz

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .  KOSMICKÝ TAROT . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

 

 

Výklad karet po telefonu

 

 

Výklad karet - osobní konzultace

 

Karty:

TAROTY

Kosmický tarot - s tím vykládám nejraději, Zlatý tarot, Tarot magického měsíce, Egyptský tarot,

RUNOVÉ KARTY

OSTATNÍ

Nanebevzatí mistři, Poselství bohyní, Andělská terapie, Andělské karty, Kouzelní delfíni a víly, Karty Archanděla Michaela, Karty Archanděla Rafaela, Magická poselství víl, Rady andělů na každý den, Poslové světla, Marie královna andělů, Poselství zvířecích průvodců, Kouzelné mapy, Andělé lásky, Karty skryté moudrosti, Orákulum vizí, Mystický kipper.

 

Výklad karet je velice zajímavá věc. Karty nám ukazují cestu, nikoliv nezvratitelný osud! Nezapomeňme, že ten máme ve svých rukou. Ale mohou nám posloužit jako dobrá rada, informace a hlavně naděje - např. ,,kdy že to tahle těžká situace skončí", co pro to je třeba udělat atd.

Někteří lidé mají obavy a doslova tvrdí, že by si nenechali nikdy vyložit, že mají strach co by se dozvěděli. Nebo mají např. nepěknou zkušenost-výklad o jejich smrti, ze kterého skoro  nespali a trvalo dlouho, než se strachu zbavili.....atd.

No, co k tomu říci. Asi jen to, že záleží na vykládajícím. Člověk se srdcem na dlani (ať už si říká čaroda či nějak jinak) jemně upozorní, nikdy nestraší a pomáhá dotyčnému ze situace ven. Je to jakási etika. Ale myslím, že na toto téma se už konečně hovoří, takže si udělá svůj obrázek každý sám.

Takže závěrem - u mne se ničeho nebojte.

 

Ale i já zažívám s klienty nádherné chvíle. Jeden příběh za všechny, který mi udělal nesmírnou radost!

Zhruba před rokem jsem byla pozvána na výklad karet na jednu akci, která byla zaměřena převážně pro ženy. Přistoupila ke mně mladá žena ve vysokém stupni těhotenství, zda bych jí mohla vyložit kdy porodí. Láskyplně jsem se jí snažila vysvětlit dvakrát, aby to nechala na tom maličkém, že si vybere den a čas co k narození potřebuje.....Ale když jsem viděla, jak smutně sklopila hlavu, tak povídám: ,,Tak dobře, podíváme se zhruba na ten týden co Vám asi tak zbývá, chcete?......

Rozzářily se jí oči a já položila karty na stůl. Kouknu a povídám: ,,Podle karet by to měla být středa nebo pátek, dále by to byl císařský řez, ale ten Vy mít nebudete." A paní odpověděla: ,, No na tyhle dva dny já mám přesně termín", což já jsem do této chvíle nevěděla a obě jsme se začaly smát, že karty opravdu nelžou.......... ,,No a z těchto dvou dnů to vidím spíš na pátek." poté jsme se rozloučily a já požádala, pokud si vzpomene, aby mi dala vědět, že by mi to samotnou zajímalo.

Pustila jsem to z hlavy a najednou dorazila sms- tak nádherná, že jsem si ji četla snad třikrát.....ano, paní porodila v daný pátek kluka jako buka.

Ale o co větší bylo pro mne překvapení když jsem na stejnou akci po čase jela vykládat znovu - paní mi přišla toho malého caparta ukázat. Bylo to krásné setkání a já si toho velice vážím.

 

A pak že nejsou skvělí lidé...... jsou, jen je občas nevidíme!

 

 


 

© Všechna práva vyhrazena Orchidea - Bernský salašnický pes a Mainský mývalí kočka

výroba stránek ANTstudio.cz